Kim jestem?

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam Jodze. Od ponad trzydziestu siedem lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta.

Bioenergoterapeutka Klaudia Szewcowa

Bioenergoterapia stała się moim zawodem w 1983 roku.  W swojej praktyce leczniczej  posługuje się zdolnościami jasnowidzenia oraz telepatycznymi metodami uzdrawiania. Urodziłam się w 1949 roku na Ukrainie. Po raz pierwszy przyjechałam do Polski w 1981 roku, gdzie w wieku 32 lat zaczęłam ćwiczyć hatha jogę. Po roku praktykowania hatha jogi, poznałam w Złotoryi psychologa Mariana Krysztan, który zapoznał mnie z techniką medytacji.

Po trzech tygodniach intensywnych medytacji niespodziewanie weszłam w trans, który zmienił całe moje dotychczasowe życie. W tym stanie przebywałam 40 dni w wojskowym szpitalu armii Radzieckiej w Legnicy. Wtedy właśnie pojawiły się moje zdolności nadprzyrodzone i uzdrawiające.

Tak właśnie bioenergoterapia wkroczyła w moje życie. Po powrocie na Ukrainę zaczęłam leczyć ludzi. W tym samym czasie ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Odessie (wydział historii). W 1991 roku ponownie przyjechałam do Polski i rozpoczęłam pracę bioenergoterapeuty w Szklarskiej Porębie. Niedługo potem zamieszkałam w Jeleniej Górze, gdzie przyjmuję ludzi potrzebujących pomocy.

W 2012 roku zamieszkałam na stałe w Limassol na Cyprze.

Obecnie ćwiczę jogę, gdyż jest ona moją inspiracją oraz narzędziem w dążeniu do doskonałości.

Біоенерготерапія

Ясновидіння

Натуральна медицина

Мої Гімалаї – йога – сага

Автобіографічна книга «Moje Himalaje» - сага про йогу з моїм посвяченням. Книга розповідає про дитинство з випадковими подіями, заняття йогою, минулі медитаційні транси, що стали початком мого нового життя, про ясновидіння, зцілення, контактах з померлими, здатність впливати на долю людини…
Moje Himalaje - saga o jodze