Demencja

Demencja jest znana i często spotykana. Jest stanem upokarzającym ludzką godność. Uszkodzenie mózgu doprowadzające do obniżenia sprawności umysłowej powszechnie uznaje się za „atut” starości.

A to nie tak. Otępienie starcze cechowane zaburzeniami zapamiętywania wcale nie jest nikomu przesądzone. Demencja powstaje na skutek zapchania naczyń wieńcowych i naczyń mózgowych cholesterolem. Zwężenie ich tłuszczem – cholesterolem dramatycznie obniża dotlenienie mózgu, a mianowicie: zablokowane wieńcowe naczynia obniżają, albo bardzo obniżają dokrwienie serca, jak również komplikuje dokrwienia zagęszczona cholesterolem krew – ciężko ją przepychać. Mięśnie sercowe słabną coraz bardziej. Zwężone także cholesterolem naczynia mózgu w takich okolicznościach drastycznie obniżają dokrwienie i dotlenienie mózgu, wywołując zakłócenia w komórkach – centrach, odpowiadających za sprawność umysłową. Z czego wynika, że winowajcą pojawienia się demencji jest cholesterol, który doprowadził do zakłócenia krążenia. Skąd pojawił się cholesterol? Albo inaczej – co trzeba, żeby cholesterol nie podnosił się? Ofiarami wysokiego poziomu cholesterolu są osoby, którzy słodko i tłusto lubią zjeść! Jak wiadomo, za produkcję i nadprodukcję cholesterolu odpowiada wątroba. Nadwyrężona nadużyciem ciężkostrawnych produktów będzie nieprawidłowo regulować poziom tłuszczu w organizmie. Tabletki na zbicie cholesterolu i rozrzedzenia krwi sprawy nie zmieniają. Nadwyrężona wątroba nadał będzie produkować zbędny cholesterol niewidoczny w wynikach, lecz widoczny w organizmie! Więc tabletki nie ratują przed demencją, natomiast weganom demencja nie grozi.

Біоенерготерапія

Ясновидіння

Натуральна медицина

Мої Гімалаї – йога – сага

Автобіографічна книга «Moje Himalaje» - сага про йогу з моїм посвяченням. Книга розповідає про дитинство з випадковими подіями, заняття йогою, минулі медитаційні транси, що стали початком мого нового життя, про ясновидіння, зцілення, контактах з померлими, здатність впливати на долю людини…
Moje Himalaje - saga o jodze